O nás

Vážení klienti,

Vítame vás na webovej stránke cestovnej agentúry LeitnerTour.

Naša cestovná agentúra sa na základe dlho ročných skúsenosti s cestovaním rozhodla podeliť sa s Vami o krásne fotografie a zážitky z našich ciest. Pravidelne budete na našom Blogu  môcť vidieť fotografie a recenzie priateľov, ktorí sa radi s Vami podelia o svoje zážitky z cestovania. Bude nám potešením, ak Vám tieto informácie pomôžu pri rozhodovaní sa, ako stráviť Vašu dovolenku. Zaslúžite si ju!

Na stránke LeitnerTour si môžete vybrať z najaktuálnejších ponúk domácich ale aj zahraničných pobytových a poznávacích zájazdov.

Uprednostňujete relax alebo aktívnu dovolenku? Vieme Vám ponúknuť wellness alebo kúpeľné pobyty, či FIT pobyty s certifikovanými trénermi.

Ste hráčom golfu? Ani takýto pobyt nie je pre nás problém. Golfové ihriská s hotelovými komplexmi alebo plne vybavené apartmány si môžete vybrať zo širokej palety domácich aj zahraničných golfových rezortov.

Radi spoznávate kultúru iných národov? Opäť Vám vieme ponúknuť množstvo domácich aj zahraničných zájazdov. Ďalšie doplnkové služby spojené s cestovaním budeme aktuálne dopĺňať.

O nás

Vždy som rada cestovala a môj plán bolo založiť si v budúcnosti cestovnú agentúru. V roku 2016 som úspešne ukončila VŠ hotelovú v Prahe zameranú na cestovný ruch, kúpeľníctvo a hotelierstvo keďže prax som mala dávno pred tým potrebovala som si doplniť vzdelanie.

Ako trénerka fitness som v minulosti aktívne organizovala fit pobyty pre ženy pri mori a preto viem, že nejedna z vás túži občas takéto niečo zažiť. Donedávna som sa venovala v svojom LiniaClube v Seredi trénovaniu žien, preto impulzom pre mňa bolo aj prostredníctvom našej cestovnej agentúry Vás pravidelne informovať o možnostiach, kde sa môžete na takýto FIT pobyt prihlásiť. Postupne budeme pre Vás pripravovať množstvo zaujímavých ponúk zameraných na fit pobyty s cvičiteľkou.

Golfové pobyty v našej ponuke tiež nie sú náhoda. S partnerom hráme rekreačne golf a dokonca sme sa pred nedávnom presťahovali do Green Resort v Hrubej Borši.

Kúpele, wellness, relax doma alebo za hranicami neodmysliteľne patria k dovolenke.

Láka Vás iný kontinent? Aj s tým Vám vieme poradiť. Naše opakované, krátkodobé, či dlhodobé zahraničné pobyty nám umožnili spoznať viacero krajín, preto Vám s radosťou poradíme, kam sa pobrať na potulky v rôznych kútoch sveta.

Všetky aktuálne informácie, ktoré by Vám uľahčili Vaše rozhodnutie kam vycestovať a spoznávať zaujímavé krajiny Vám budeme pravidelne uverejňovať v našom BLOGU.

V prípade osobného  záujmu Vám vieme posielať prostredníctvom newslettru aktuálne informácie o cestovaní, prípadne uspokojiť Vaše požiadavky na konkrétnu destináciu. Nepotrebujete sa o nič starať, len nám zadať požiadavky a my Vám zašleme ponuky podľa Vašich predstáv na mail.

Naše ceny a zľavy sú rovnaké ako ceny Cestovných kancelárií, ktorých zájazdy Vám ako Cestovná agentúra môžeme sprostredkovať. Všetky ponuky sa denne aktualizujú prostredníctvom nášho systému. CK sú poistené proti insolventnosti.

Kľudne sa usaďte, uvarte si dobrú kávičku alebo čaj, či si nalejte pohár dobrého Proseca alebo trstinového Rumu a snívajte o dovolenke podľa vášho gusta. Ak budete potrebovať, radi Vám poradíme a pomôžeme s vašim výberom.

Nech sa páči, vstúpte do sveta Vašich prianí!

Leitner team

Bc. Dana Leitner
owner

Bc. Dana Leitner
 

Krajiny

Zobraziť všetky »

Booking.com

Plavby

Newsletter

E-mail:

Počasie

Bulharsko
dnes:   9 °C
Čierna Hora
dnes:   12 °C
Egypt
dnes:   23 °C
Grécko
dnes:   17 °C
Chorvátsko
dnes:   13 °C
Taliansko
dnes:   15 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,85 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,06 TRY
Americký dolar  EUR 1,14 USD

Zobraziť všetky »